Белгісіз сан мен 12 санының көбейтіндісі 65032 мен 18464 сандарының қосындысына тең . Белгісіз сан

нешеге тең.​

Ответы на вопрос

Отвечает Борзенко Анастасия.

Ответ:

X×12=65032+18464

X+12=83496

X=83496÷12

X=6958

Пошаговое объяснение:

6958×12=65032+18464

83496=83496