Чому дорівнює добуток коренів рівнянняX2-9x-10=0


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Артём.

Ответ:

x=-10/7

Пошаговое объяснение:

2x-9x-10=0

-7-10=0

-7x=10

x= - 10/7