1 . Знайдіть середнє арифметичне чисел 4,4 і 5,6 10 5,20 ПОМОЖІТЬ


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Даша.

Ответ:6,3

Пошаговое объяснение:

4,4+5,6+10+5,20=25,2+25,2/4=6,3

Отвечает Сергиевич Валерия.

Ответ:

6.3

Пошаговое объяснение:

Для арифметичного числа потрібно додати всі числа і поділити на їх кількість:

4,4+5,6+10+5,20=25,2

25,2:4=6,3