Розвяжіть задачу За два дні продали 384 кг картоплі,причому другого дня продали три пятих від

того що продали першого.Скільки кілограмів картоплі продали першого дня й скільки другого З поясненям

Ответы на вопрос

Отвечает Маркитан София.

1-й день - х кг

2-й день - (3/5)х = 0,6х кг

Всего 384 кг

Уравнение: х + 0,6х = 384

                     1,6х = 384

                     х = 384 : 1,6

                     х = 240 (кг) - продали за 1-й день

                     0,6 · 240 = 144 (кг) - продали за 2-й день

Вiдповiдь: 240 кг i 144 кг.

1 0