Ш: Біріншісі 12мин екіншісі 18мин барлығы 30мин Ш:12+18=30 30+30=60 Ж: Әр аппарат 60 метр жүрді

это 4бкласс не пишите это

Ответы на вопрос

Отвечает Смертин Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18-12=6мин - время

30÷6=5м/мин - скорость

12×5=60м - 1 аппарат

18×5=90 м - 2 аппарат