Жеңіл машина 76 км/сағат жылдамдықпен 3 сағат тас жолмен және 46 км/сағат жылдамдықпен 2 сағат қара

жолмен жүрді. машина барлығы неше километр жүрді? машина тас жолмен қара жолға қарағанда неше километр артық жүрді?

Ответы на вопрос

Отвечает Кашненко Карина.

S1=V1*t1
осыдан , S1=25.3 km
S2-V2*t2
осыдан , S2=23 km
S=S1+S2
осыдан S=48.3 km 
Ал тас жолмен қара жолға қарағанда , S=S1-S2=2.3 km