Екі машина бірдей жылдамдықпен жүріп, біріншісі жолда 8 сағат, ал екіншісі 3 сағат болды. бірінші

машина екіншісінен 320 км артық жүрді. Әр машина қанша жол жүрді?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Антон.
8-3=5ч (на 5 часов 1 машина была дольше в пути)                                            320:5=64 км/час скорость машин                                                                      64*8=512 км проехала 1 машина                                                                      64*3=192 км проехала 2 машина