Балалар Айда жүретін аппараттың екі моделін жинады. Біріншісі 12 мин, екіншісі 18 мин жұмыс істеді.

Екіншісі біріншісіне қарағанда 30 мин артық жүрген. Әр аппарат неше метр жүрді? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилип'як Арсен.

18-12 = 6 мин  

30:6 = 5 м/мин

5·12 = 60 м

5·18 = 90 м