. На футбольних змаганнях команда за виграш одержує 2 бали, за по- разку — 0 балів, за нічию — 1

бал. Команда «Чемпіон» 5 матчів виграла,один — програла і 2 — зіграла в нічию. Який середній бал у команди«Чемпіон»?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Відповідь:1.5

Покрокове пояснення:5 перемог це 10 балів

Одна поразка - 0 балів

2 нічиї - 2 бали

Щоб знайти середню кількість балів за матч потрібно загальну кількість балів поділити на кількість матчів: 12/8=3/2=1.5