Шкільна футбольна команда виграла в три рази більше матчів, ніж програла. Чотири гри закінчились в

унічию. Усього було проведено 28 ігор. Скільки ігор виграла команда?

Ответы на вопрос

Отвечает Лелеко Дима.
X (м.) - проиграла
3x (м.) - выиграла
x + 3x + 4 (м.) -  всего, по условию 28 матчей

x + 3x + 4 = 28
4x = 24
x = 6

3x = 3 * 6 = 18 

Ответ. 18.