Сума трьох доданків дорівнюе 68. Перший доданок piвиюе 30 % суми і становить 60 % другого доданка.

Знайди третій доданок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Ірина.

a + b + c = 68

a = 68 · 0,3 = 20,4 - первое слагаемое

b = 20,4 : 0,6 = 34 - второе слагаемое

с = 68 - (20,4 + 34) = 68 - 54,4 = 13,6 - третье слагаемое

Вiдповiдь: 13,6 - третiй доданок.