Сума двох доданків дорівнює 70. Перший доданок дорівнює 40% їхньої суми і становить 80% другого

доданка. Знайди третій доданок. Уже третій раз публікую .Помогите пожалуста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

Ответ:

1) 40% от 70

40*70÷100=28-2 доданок

2)80% от 28

80*28:100=24,4-3 доданок