Знайди число: 1) 25% якого дорівнює 50;2) 38% якого дорівнює 95;3)4,2% якого дорівнює 31,5;4)

107,4% якого дорівнює 375,9;5) 24,5% якого дорівнює 14,7;6) 0,2% якого дорівнює 0,08;

Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

1) 200, 2) 250, 3)750, 4) 350, 5) 60, 6) 40

Пошаговое объяснение:

1) \frac{50*100}{25} = 200

2) \frac{95*100}{38} = 250

3) \frac{31,5*100}{4,2} = 750

4) \frac{375,9*100}{107,4} = 350

5) \frac{14,7*100}{24,5} = 60

6) \frac{8*100}{20} = 40