АвАвтотурист приїхав 1-го дня під 52 відсотків всього шляху 2-го дня арешту 336 кілометрів скільки

кілометрів проїхавтури за 2 дні скільки кілометрів приїхав він за 1-й день

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Дима.

Ответ:

364 км за перший день, 700 км за два дні

Пошаговое объяснение:

1-ий день 52% відсотки шляху

2-ий день решту 336 км (48%)

Скільки проїхав за 2 дні, і скільки за 1-ий день

Розв'язання

S1 =\frac{336*52}{48} = 364 км - він проїхав за перший день

S = S1 + S2 = 364 + 336 = 700 км - проїхав за два дні