Фермер має 4 вівці масою 45 кг кожна і 5 овець масою 36 кг кожна. Знайди середню масу однієї

вівці.помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Нищий Сережа.

Ответ: Средняя масса одной овцы 40 кг.

Пошаговое объяснение:1) 45*4=180  2) 36*5=180 3) (180+180):9=40