3. У фермера є 4 вівці, по 45 кг кожна, 5 овець - по 40 кг, і 1 вівця - 50 кг. Знайти середню

масу однієї вівці.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чечуев Игорь.
4×45=180(кг)-масса 4 овец;
5×40=200(кг)-масса 5 овец;
4+5+1=10(овец)-всего;
180+200+50=430(кг)-масса всех овец;
430÷10=43(кг)-средняя масса 1й овцы
Отвечает Огурцова Анелия.

Ответ:45*4=180

40*5=200

180+200+50=430

430 ; 10 =43 кг

Пошаговое объяснение: