Четверо друзів рахують овець в отарі. Олексій нарахував 21 вівцю, Борис – 26 овець, Володя – 20, а

Михайлик – 21.Рахуючи, двоє хлопців помилились на дві вівці, а двоє інших – на 3 вівці. Скільки овець в отарі?

Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Лилит.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Алексей и Миша ошиблись  2 овцы, т.е. 21+2=23

Борис и Володя ошиблись на 3 овцы, т.е. 26-3=23

Ответ: В 23

Отвечает Ольховик Дарья.

Ответ:

78 овець в отарі

Пошаговое объяснение:

21+21+20+26=88

88-10=78