за перший день зібрали 25% всього поля ,за другий -40% ,за третій -останні 280 га Знайдіть

площюиполя.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фахритдинов Адиль.
1 дн — 25%
2 дн — 40%
3 дн — 280 га
S поля — ?

1. 100% - 40% - 25% = 35% — 280 га
2. 280 га : 35% = 8 га — 1%
3. 8 га х 100% = 800 га
В-дь: S поля = 800 га
Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

25%=0,25, 40%=0,4

нехай х = площа всього поля

х*0,25 - зібрали за перший день

х*0,4 - зібрали за другий

х-х*0,25-х*0,4=280

х(1-0,25-0,4)=280

0,35х=280

х=800

Покрокове пояснення: