Поле було засіяно за три дні. У перший день була засіяна 1/6 частина всього поля, у другий день 3/8

всього поля. Яка частина всього поля була засіяна за третій день.

Ответы на вопрос

Отвечает Мещерякова Александра.
Наведемо дроби до спільного знаменника: 1/6 = 4/24; 3/8 = 9/24. складемо: 4/24 + 9/24 = 13/24 - було засіяно за два дні. 24/24 (все після) -13/24 (за два дні) = 11/24-було засіяно за третій день.
Отвечает Казак Анастасия.

1/6 + 3/8 = 4/24 + 9/24 = 13/24 (поля) засіяно за два дні

24/24 - 13/24 = 11/24 (поля) засіяно за третій день

Відповідь: 11/24 частини.