Поле, площа якого становить 360 га, було засіяно за 3 дні. Першого дня засіяли 35% площі поля,

другого дня 80% площі, засіяної за перший день. Скільки гектарів було засіяно 3 дня. Помогите СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Масежный Иван.

Ответ:

133.2 га

Пошаговое объяснение:

спочатку треба вирішити скільки було га засіяно за перший день

360га - 100%

х - 35%

360×35/100=126га - було засіяно за перший день

тепер за другий день

126га - 100%

х - 80%

126×80/100=100.8 га - було засіяно за другий день

тепер від всієї площі віднімаємо вже відомі нам значення

360-100.8-126=133.2га - було засіяно за третій день