Фараон Аменхотеп наказав своїм рабам зібрати врожай картоплі за три дні. За перший день вони

зібрали 5/12 усього вражаю, що послав їм бог Мін, а за другий день - на 1/8 врожаю більше, ніж за перший, а на третій день богиня Хатор їм завадила, тому раби зібрали на 1\2 врожаю менше, ніж за другий день. Чи покарає рабів великий бог Ра за те, що вони не встигли виконати наказ фараона?

Ответы на вопрос

Отвечает Антончик Іванна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5/12 + 1/8= 10/24+ 3/24= 13/24 зібрали за другий день

13/24 - 1/2= 13/24 - 12/24= 1/24 зібрали на третій день

5/12 + 13/24 + 1/24= 10/24+13/24 + 1/24=24/24 =1

Ні, не покарає, так як вони встигли зібрати врожай картоплі за три дні