в автопарку 120 легковых автомобілів вантажівки та автобуси.Вантажні автомобілі становили 65% від

кількості легковых автомобилей і 13/15 від кількости автобусів.Скільки транспортных одиниць було в автопарку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.

Ответ:120÷100×65=78- груш.

(13/15=78)-(15/15)

78÷13×15=90-авт.

120+78+90=288- всіх

Пошаговое объяснение: