В автопарку було 120 легкових автомобілів,вантажівки та автобуси.Вантажні автомобілі становили 65%

від кількості легкових і 13/15 від кількості автобусів.Скільки транспортних одиниць було в автопарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Иван.


1) 120 : 100 * 65 = 78 - грузовики

2) 78 = 13/15 от  количества автобусов (15/15). Находим целое по его части:

    78 : 13 * 15 = 90 - автобусы

3) 120 + 78 + 90 = 288 - транспортных единиц

Ответ: в автопарку було 288 транспортних одиниць