Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 10,7 см, його ширина - 5,5см, а висота становить 0,8

ширини. Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Бутыря Сергей.

Ответ:

258,94см³

Пошаговое объяснение:

Высота = 5,5*0,8= 4,4 см

Объем = 10,7*5,5*4,4=258,94см³