Равлик за день піднімається на 4м вгору, а за ніч спускається на 2м вниз. За скільки днів він

підніметься на вершину дерева, висота якого 10м?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

За одну добу равлик піднімається на 4 - 2 = 2 (м). Тобто за 3 доби він підніметься на 6 м. І тоді на четвертий день він досягне позначки 6 + 4 = 10 м.

Відповідь, 4 дні.

Пошаговое объяснение: