У рівнобічній трапеції основи дорівнюють 4 см і 10 см, а бічні сторони - 5 см. Знайти висоту

трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Цепелева Карина.

Відповідь:

4 см

Покрокове пояснення:

   З того, що трапеція у нас рівнобічна, то її висота дорівнює:

h=\frac{1}{2}*\sqrt{4*c^{2}-(a-b)^{2}  }=\frac{1}{2}*\sqrt{4*5^{2}-(10-4)^{2}  }=\frac{1}{2}*\sqrt{4*25-6^{2}  }=\frac{1}{2}*\sqrt{100-36}=\frac{1}{2}*\sqrt{64}=

=\frac{1}{2}*8=4 (см)