Накресли прямокутник ABCD зі сторонами 56 мм і 24 мм. Знайди його периметр. Побудуй квад-рат KLMN

із таким самим периметром, поперед-ньо обчисливши довжину сторони цього квадрата.P = а. 4Р=(a+b) - 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленков Артем.

Ответ:

Р=2*(56+24)=160

а=Р/4=160/4=40

Пошаговое объяснение:

Отвечает Черенков Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р=(а+b)×2

a= 56мм

b=24 мм

Р= (56+24)×2=160мм

Р■=4×а

а=Р÷4

а= 160мм÷4=40мм

Р=4×40мм=160мм