Села розташовані в точках А, В, С, D. АВ = 2610 м, ВС = 5 км 700 м. Відомо, що довжина DС у три

рази мен­ша, ніж АВ. Яку відстань потрібно пройти (у м) від села А до села D через села В і С?

Ответы на вопрос

Отвечает Городецкая Катя.

Ответ:

Від села А до села D через села В і С потрібно пройти відстань 9180 метрів

Пошаговое объяснение:

1. CD=2610/3=870 метрів

2. 2610+5700+870 = 9180 метрів