Села розташовані в точках А, В, С, D.АВ = 8600м, ВС = 5 км 700 м. Відомо, що довжина DС у чотири

рази мен­ша, ніж АВ. Яку відстань потрібно пройти (у м) від села А до села D через села В і С?

Ответы на вопрос

Отвечает Крючков Иван.

Ответ:

16450 метрів потрібно пройти (у м) від села А до села D через села В і С

Пошаговое объяснение:

DС= 8600 / 4 = 2150 метрів

АD = 8600+5700+2150 = 16450 метрів