Очень срочно надо!! Учень купив 10 зошитів у клітинку та щоденник. За всю покупку він заплатив 126

грн. Скільки коштує один зошит і скільки щоденник, якщо відомо, що щоденник дорожчий від зошита у 8 разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Аружан.

Ответ:7грн. коштує 1 зошит

Пошаговое объяснение10х+8х=126

18х=126 х=126/18 х=7