Розв'яжіть алгебраїчним способом. Пам'ятайте про правильний запис. Купили всього 20 зошитів. Ціна

зошитів у лінію — 2 грн, а зошитів у клітинку — 3 грн. Скільки купили зошитів у лінію і скільки у клітинку, якщо за покупку заплатили 45 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Худзик София.

Пошаговое объяснение:

Количество тетрадей в линейку = х штук

Количество тетрадей в клетку = у штук

х + у = 20

2х + 3у = 45

х = 20 - у

2х + 3у = 45

1)

2х + 3у = 45

2(20 - у) + 3у = 45

40 - 2у + 3у = 45

-2у + 3у = 45 - 40

у = 5

2)

х = 20 - у

х = 20 - 5

х = 15

Количество тетрадей в линейку = (х) = 15 штук

Количество тетрадей в клетку = (у) = 5 штук