Купили 10 зошитів у клітинку і 6 у лінійку.За всю покупку заплатили 9,6 грн. Скільки коштує 1 зошит

у клітинку якщо зошит у лінійка коштує 0,6 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Хотская Ай.

1) 6*0,6=1,2(грн)

2)9,6-1,2=8,4(грн)

3)8,4÷10=0,84(грн)

Відповідь:84грн за 1 зошит в клітинку