Досліджуємо дві послідовні задачі У Софійки 5 зошитів у клітинку а в лінійку на 1 менше .Скільки у

Софійки зошитів у лінійку? У Софійки 5 зошитів у клітинку і ? у лінійку .Скільки всього зошитів у Софійки?

Ответы на вопрос

Отвечает Маженов Шалхар.

Ответ:

1.

5-1=4

2.

5+5=10

Пошаговое объяснение:

...................

Отвечает Головченко Виктория.

Ответ:

задача 1. 1)5-1=4- зошитів у лінійку,

задача 2. 2)якщо 5 у клітинку і 4 у лінійку то разом: 5+4=9-усього зошитів