Ишдишни . Знайдіть невідоме число, якщо відоме число дорівнює 7,4, а їх се-реднє арифметичне -

8,1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Илья.

Відповідь: невідоме число 8,8

Покрокове пояснення:

(7,4 + х) :2 =8,1

7,4+х=8,1*2

7,4+х=16,2. * 8,1

Х=16,2-7,4

Х=8,8 2

———

16,2