Одна зі сторін трикутника дорівнює 7,2 см що становить 80% другої і 90% третьої. Знайди периметр

трикутника. Прошу допоможіть! Будь ласочка!

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Маша.

1) 7.2÷0.8=9(см)-перша сторона

2) 7.2÷0.9=8(см)-друга сторона

3) 7.2+9+8=24.2(см)

Відповідь: 24.2 см