ПОМОГИТЕ СРОЧНО Туристи подолали частину всього шляху. Якщо б вони подолали ще 6 км, то пройшли б

усього шляху. Скільки кілометрів пройшли туристи? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кесс Алина.

Ответ: Якщо частина дорівнює 1/3 то тоді: 6:3=2(км)

Відповідь: туристи подолали 2 кілометри.

Якщо частина дорівнює 1/4 то тоді: 6:4=1.5(км)

Відповідь: туристи подолали 1.5 кілометри.

Пошаговое объяснение: