Брат на 6 років дорослінший сестри,а сума їх років дорівнювала 28.СкільКи років сестрі


Ответы на вопрос

Отвечает Файнер Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - лет сестре

х+6 - лет брату

вместе = 28

x + x+6 = 28

2x + 6 = 28

2x = 28 - 6

2x = 22

x = 22 : 2

x = 11лет сестре

Отвечает Станчуляк Андрій.

Ответ:

11 лет сестре.

Пошаговое объяснение:

(28-6)÷2=11(л) - сестре

11+6=17(л) - брату