Першого дня в книжковому мазині продали 420 книг а протягом наступних трьох днів по 260 книг щодНя

скільки книг у середньому продавали за день

Ответы на вопрос

Отвечает Хамраева Лейла.

Пошаговое объяснение:

1)260×3=780(к.)

2)780+420=1200(к.)

3)1200:4=300(к.)

Ответ: 300к.