До магазину завезли 425 кг картоплі, яку болу продано за два дні, причому за перший день було

продано в 4 раза більше картоплі,ніж за другий. Скільки картоплі продали за перший день?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопец Снежанна.

Ответ: х+4*х=425⇒х=425/5=85 кг. За 1 день продали 85*4=340 кг.

Пошаговое объяснение: