Середнє арифметичне двох чисед дорівнює 8,8. Знайти ці цисла, якщо одне з них на 2,5 більше другого


Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

Ответ:

(x+y)/2=8,8\\x+2,5=y\\(2x+2,5)/2=8,8\\\\x=7,55\\y=10,05

Пошаговое объяснение: