СРОЧНО!!!ДАМ 20 БАЛІВ!! у ферморському господар тву зібрали 3800кг овочів з них 25% складали

огірки 54% картопля а решта капуста.скільки кг капусти зібрали у ферморському господарстві​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермошкина Влада.

Ответ:798кг

Пошаговое объяснение:3800÷100=38, 38×25=950 кг(огірки )

38×54=2052 кг(картопля)

3800-950-2052=798кг(капуста)