2) Асыл дүкеннен 75 теңгеден 4 көк қаламсап және 65 теңгеден 6 жасыл қаламсап сатып алды. Бір

қаламсаптың орташа бағасын анықта.

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Марина.

Ответ:

75 тг=18

Пошаговое объяснение:

65тг=10 тенгеден

Отвечает Завьялов Тимофей.

Ответ:

(75•4+65•6):10=(300+390):10=69