Футбол ойынына билет сатып ал- ған балалар кассаға 10 000 теңгеТөледі. Олар 1225 теңгеден 3

би-лет және 1485 теңгеден 4 билетсатып алды. Балаларға қанша ақшақайтарды? Қандай қағаз ақшаменжәне мәдеттермен қайтарды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисюк Сергій.

1225×3=3 675

1485×4=5 940

10000-(3675+5940)=385 тг- қайтарды