Мұзыдықты зерттеушілер дүкеннен жолға 500теңгеден 2 қалбыр бұқтырылған ет жəне 250 теңгеден 4

қалбыр балық сатып алды олар сатушыға 5000 теңге берді Сатушы оларға қанша теңге қайтарады ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Микрюков Глеб.

Ответ:

Получат 3000тенге сдачи.

Пошаговое объяснение:

Купили 2 тушенки с мясом по 500 тг и 4 консервы по 250 тг. Сколько получат сдачи с 5000 тг?

500×2=1000тг - тушёнка

250×4=1000тг - консервы

1000+1000=2000тг - всего

5000-2000= 3000тг - сдача