Мирас бағалары бірдей 5 фломастеры сатып алды. Сатушы оған:"Барлығының куны 438 тг",-деди 1) Сатушы

дұрыс есептеді ме? 2) Егер сатушы артығымен есептесе, Мирас сатып алған барлық фломастердин бағасы неше теңге? 3) Бир фломастфломастедин бағасы неше теңге? срочно ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Антропов Кирилл.
1)438÷5=87 (3 калд.) 2)87×5=435. 3)435÷5=87