пароплав плив 1,8год проти течії річки і 2,6 год за течією. Який шлях подолав пароплав за весь час

руху, якщо швидкість течії = 2,5 км/год а власна швидкість пароплава 35,5 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Ионова Анастасия.

Ответ:1) 35,5+2,5=38 км/час швидкість по течії

2) 35,5-2,5=33 км/год швидкість прити течії

3)1,8*33=59,4 км проплив проти тичії

4) 2,6*38=98,8 км проплив за течією

5) 59,4+98,8=158,2 км весь шлях пароплава

Пошаговое объяснение: