пароплав плив 1,8 год проти течії річки і 2,6 год за течією . Який шлях подолав пароплав за весь

час руху, якщо швидкість течії =2,5км/год а власна швидкість пароплава -35,5км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Марчукевич Саша.

Ответ:

158,2 км

Пошаговое объяснение:

Швидкість

За течією: 35,5+2,5=38 км/год

Проти: 35,5-2,5=33 км/год

Пройшов

За течією: 38*2,6=98,8 км

Проти: 33*1,8=59,4 км

Всього: 98,8+59,4=158,2 км