Три трактористи зорали разом 62 га. Перший зорав на 5 га менше, ніж другий, а третій — у 1,8 разу

більше, ніж перший. Скільки гектарів зорав кожен тракторист?

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Дарина.

Ответ: 15 га, 20 га, 27 га.

Пошаговое объяснение:

Нехай перший тракторист зорав х га.

Тоді, дугий тракторист зорав (х+5) га, а третій тракторист зорав 1,8 га.

Таким чином:

х+(х+5)+1,8x=62

x+x+5+1,8x=62

3,8x+5=62

3,8x=62-5

3,8x=57 |:3,8

x=15 (га)

15+5=20 (га)

1,8*15=27 (га)