Одна сторона прямокутника становить 3/4 його іншої сторони. Знайти периметр прямокутника,якщо його

площа дорівнює 48м2

Ответы на вопрос

Отвечает Пестунова Алинка.

а = х м - длина

b = (3/4)х м - ширина

S = a · b = 48 м² - площадь прямоугольника

Уравнение: х · (3/4)х = 48

                    (3/4)х² = 48

                    х² = 48 : 3/4

                    х² = 48 : 3 · 4

                    х² = 64

                    х = √64

                    х = 8 (м) - длина (а)

3/4 · 8 = 8 : 4 · 3 = 6 (м) - ширина (b)

Р = (a + b) · 2 = (8 + 6) · 2 = 14 · 2 = 28 (м) - периметр прямоугольника

Вiдповiдь: 28 м.