Велесипедист виїхав з одного міста в інше. За першу годину він проїхав 15 км, або 30% всієї

відстані між містами. Скільки кілометрів залишилося проїхати велесипедисту?

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Егор.

Ответ:

35 км

Пошаговое объяснение:

Якщо велосипедист проїхав 30% відстані,

то йому залишилось проїхати 100-30=70%.

Позначимо залишок відстані як х і

складемо пропорцію:

\frac{15}{30} =\frac{x}{70} \\x=\frac{15*70}{30} \\x=35